Felt Red Baron

Felt Red Baron - stylový americký cruiser v německém designu


Felt wings

KOLA FELT


Opravy KarbonuBBBbikeranch - odborný prodej a servis jízdních kol


Felt Red Baron


Jednoduchý, ale zato úderný design, inspirovaný německým válečným obdobím. To ve zkratce definuje nejprodávanějšího cruisera Felt Red Baron. Železný kříž, který se považuje za nejvyšší německé vojenské vyznamenání, je zároveň ústředním designovým prvkem a vyznamenává tak i tohoto cruisera jakožto nejlepší kolo ve své modelové řadě.

felt red baron - detail kříže

Zkrátka, pokud chcete skvělý kolo, ale zároveň pro Vás cyklistika neznamená každodenní hrocení kilometrů a jízdu z kopce do kopce, tak je pro Vás právě Felt Red Baron tou správnou volbou. 

Mezi hlavní taháky modelu Red Baron patří zejména pohodlný posed, kterému hodně přispívá odpružené široké sedlo a krátká vzdálenost řídítek od sedla. Co asi většinu cyklistů necyklistů zajímá, je údržba. Red Baron je v podstatě bezúdržbové kolo. Přední brzda je bubnová a zadní má torpédo, které známe z dětských kol. Red Baron nabízí i tři stupně řazení, které je integrované v zadním náboji, čili žádná nevzhledná a poruchová přehazovačka.
felt red baron sedlo
felt red baron ventilek
felt red baron rám
Po nasednutí na Red Barona hned poznáte rozdíl oproti klasickému kolu. Pohodlí a styl je až na prvním místě a člověk si nepříjde jako v zajetí moderních technologií. Vše je podřízeno jednoduchosti a tím i maximálnímu požitku z jízdy. Pokud nejste rádi středem pozornosti, tak si radši kupte trekingové kolo. Pokud Vás baví styl, tak věřte, že Red Baron Vám dává na vybranou dokonce ze dvou barev, červená s bílou, nebo černá s červenou.

felt red barons

Komentáře (0)

Okomentuj