MS Xterra Hawaii 2015 základní info

Základní informace o cestě na MS Xterra na Havaji


Felt wings

KOLA FELT


Opravy KarbonuBBBbikeranch - odborný prodej a servis jízdních kol


Xterra World Championship 2015

 

Přátelé a kamarádi,

rok se s rokem sešel a mě se podařilo naplnit hlavní cíl sezony a to sice kvalifikovat se na mistrovství světa v terénním triatlonu na Havaji (více v reportu Xterra Switzerland). Jako třešnička na dortu je úspěšná kvalifikace mojí přítelkyně Míši Porazilové v Prachaticích (report Xterra Prachatice), se kterou jsem se letos na Havaj vydal.

Hned na začátku bych rád poděkoval pár lidem, bez kterých by to možná nešlo, nebo to bylo přinejmenším o dost složitější. První je moje mamina, která semnou absolvovala cestu na kvalifikaci do Švýcarska a taky se o nás posledních pár víkendů před odletem starala při našich mini tréninkových soustředění v Rudné a okolí, díky čemuž jsme se mohli naplno věnovat tréninku a hlavně regenraci.

Mezi další patří sponzoři, kteří přispěli ať finančními nebo materiálními dary. Poděkování patří následujícím. Petr Velek a jeho firmě GMS Composites, pláště Schwalbe od firmy Imexpo, sportovní výživa a další podpora od Inkosporu, Kellys Bikeranch Teamu a Michala Douši, firmě RWE, firma Cestr & Partners, Jaroslav Mikulička, firmě JMC Trading dovážející kola FELT a doplňky BBB, firmě Time Vox a Ivoně za trpělivost v práci.

Zvláštní poděkování patří Lucii Hamanové (Vláškové), která Míše zapůjčila závodní raketu Kellys Stage 90 na XTRku a Crossmaxech, což se už při tréninku ukázalo jako velké výkonové plus.

V neposlední řadě patří poděkování Vám všem, kteří jste nám přáli hodně štěstí a budete nám držet palce. Pár z Vás bude asi zajímat, jestli a kde se dá závod sledovat. Stejně jako loni přikládám odkaz na průběžné online výsledky:

https://results.chronotrack.com/event/results/event/event-17237

Michaela Porazilová startovní číslo 132
Michal Kohoutek startovní číslo 391

Je možné, že v závodní den přibude na stránky šampionátu i nějaký streamovaný video z depa a z cíle, takže přikládám i odkaz na ofiko stránky závodu:

http://www.xterraplanet.com/maui/worldChamps.html

Stejně jako loni nás čeká 1.5 km plavání, 32 km na kole a 10.5 km běhu. Kdo ještě neviděl, tak video z loňska je docela dost povedený:

https://www.youtube.com/watch?v=2vnvZoPIOlM

Závod startuje 1. listopadu v 9:00 havajského času, v ČR bude tou dobou +11 hodin, tedy 20:00 a to sice kategorií ELITE, o pět minut později age group muži, tedy Michal a za dalších pět minut age group ženy, tedy Míša. Já bych to chtěl dát pod tři hodiny a Míša pod čtyři. Průběžně určitě hodíme na facebooky a na instagram https://instagram.com/felt.cz/ nějaký fotky, videa a tak podobně, takže bedlivě sledujte, lajkujte a sdílejte :-)

Jinak článek sepisuju na letišti v Los Angeles, kde nám asi tak o 8 minut uletělo letadlo na Maui, na který jsme ještě mávali z okna terminálu, takže nám ten výlet pěkně začíná :-) no a když už máme tu dlouhou dobu na letišti, tak jsme si aspoň nacvičili jízdu autem z letiště na Maui...


Komentáře (10)

 1. Iva 26.10.2015
  Pěkný video, jen jste u toho měli dělat brmmbrmm.
 2. Michal 26.10.2015
  Hlavně že Mišku s Mišákem neopouští humor. Jen tak dál
 3. Petr 26.10.2015
  Pěkný, jako živý... Držte se......
 4. Tomkovi 27.10.2015
  Budeme držet pěsti :)
 5. Jackie 27.10.2015
  Héééj, vždyť vy to letadlo vůbec nepotřebujete :-D
 6. Mamka, tatka a Dafíček 28.10.2015
  Držíme vám všechny palce, ať všechno dobře dopadne a VYHRAJETE. Úspěšný návrat domů.
 7. Bubla 28.10.2015
  Držím palce!!!
 8. Lůca 28.10.2015
  Video rozesmálo:-) těšíme se na výsledky, ať se daří a hlavně si to celé užívejte!!
 9. Vlašan 29.10.2015
  Dááávejte, už se těším na neděli =) Držím palce..
 10. Michal Kohoutek 29.10.2015
  Děkujeme za vzkazy, dneska jsme si zkusili plavat na startovní pláži, jsou docela slušný vlny a na pláži vyvěšený červený vlajky s výmluvnejma obrázkama o nebezpečí... Do vody lezou jenom idioti, surfaři a triatlonisti :-) Směrem do oceánu to byla překvapivě pohoda, ale cestou zpátky mě 2x semlela vlna, že jsem úplně ztratil pojem o prostoru a tak akorát jsem vystačil s dechem :-)

Okomentuj