Felt Elpo Bikeranch

Triatlonový tým kombinující Ironmanské a Xterra závody s jasným cílem, jet na HAWAI !


Felt wings

KOLA FELT


Opravy KarbonuBBBbikeranch - odborný prodej a servis jízdních kol


Felt Elpo Bikeranch - Triatlon team


michal kohoutek a martin krupičkaTriatlonový tým Felt Elpo Bikeranch vzniká počátkem roku 2014. Zakladateli jsou Michal Kohoutek a Martin Krupička.

Jedním z hlavních důvodů je podpora značky Felt a dále podpora závodních aktivit nás obou. Přesun od cyklistiky k triatlonu byla taková přirozená cesta, jelikož cyklistika samotná už pro nás nebyla dostatečně motivující. Martin už od počátku kariéry v roce 2013 závodí na kole značky Felt. Tehdy v Bikeranchi na Krejcárku dáváme dohromady první časovkářský speciál postavený na rámu Felt B12.

Jelikož si tento rok dávám závodní a tréninkové volno, tak s Martinem objíždím pár závodů na kukajdu a jako support. Nedlouho poté mě Martin ukecává k novoročnímu startu na Ironmanu v Izraeli. Začínáme společně trénovat a právě v této době se začíná formovat ona myšlenka na vytvoření triatlonového týmu.

Tam, kde Jim Felt začal a rozjel vlastní byznys se my pokoušíme navázat a proto do nové sezony oba vstupujeme pod hlavičkou značky Felt na momentálně nejlepších kolech, jaké mohou mít triatlonisté pod nohama.

Chceme velice poděkovat Jarkovi Mikuličkovi ze společnosti JMC Trading, který nám svými produkty Felt a BBB postykuje kvalitní materiálové zázemí a nechal tak vlastně vzniknout celému týmu. Další poděkování patří společnosti ELPO kabelové sítě, která poskytuje stabilní finanční zázemí a podporu. Poslední zásadní partner je firma Bikeranch, která se stará o špičkový servis strojů Felt a propagaci našeho teamu. 

Děkujeme všem sponzorům a partnerům a věříme, že našimi výsledky v domácích i zahraničních závodech zanecháme ve výsledkových listinách pořádné brázdy!


Za tým Felt Elpo Bikeranch, Michal Kohoutek.