Načítavam...

Rinny opět vítězkou Ironman-a na Hawaji

Pod tímto názvem se neskrývá nic jiného než legendární svátek milovníků utrpení, potu a bolesti. Pravé triatlonové peklo - 3,86 km plavání, 185 km na kole a na závěr maraton - 42 km běhu. Nejtvrdší muži a nejodvážnější ženy se i tento rok sešli na Hawaji, kde se 11. října uskutečnil tento závod závodů. Mezi ženami opět excelovala Mirinda “Rinny” Carfrae, která to tentokrát zvládla za 9:00:55. Oblíbená "Rinny" i letos sedlala aerodynamické monstrum, nejvyšší model triatlonového kola od FELTU, model FELT IA FRD.Výkon Mirindy "Rinny" Carfrae je výjimečný nejen díky obhajobě loňského vítězství, ale hlavně díky parametrům, nad kterými zůstává nám, obyčejným smrtelníkům, rozum stát. Po více než šesti hodinách výkonu, kdy za hodinu zvládla plavání a za pět hodin 185 kilometrů na kole (ano, průměr 37 km/h) zvládla maratonskou běžeckou trať za 2:50:26. Rychlejší v běhu byli jen dva muži, ženský maratónský rekord je na úrovni 2:15:25. Druhou příčku obsadila Daniela Ryf (také jezdkyně na Felt-u), která měla z žen nejlepší cyklistický úsek. 185,07 km zvládla za úcty hodných 4:54:33.
Pod tímto názvem se neskrývá nic jiného než legendární svátek milovníků utrpení, potu a bolesti. Pravé triatlonové peklo - 3,86 km plavání, 185 km na kole a na závěr maraton - 42 km běhu. Nejtvrdší muži a nejodvážnější ženy se i tento rok sešli na Hawaji, kde se 11. října uskutečnil tento závod závodů. Mezi ženami opět excelovala Mirinda “Rinny” Carfrae, která to tentokrát zvládla za 9:00:55. Oblíbená "Rinny" i letos sedlala aerodynamické monstrum, nejvyšší model triatlonového kola od FELTU, model FELT IA FRD.

Výkon Mirindy "Rinny" Carfrae je výjimečný nejen díky obhajobě loňského vítězství, ale hlavně díky parametrům, nad kterými zůstává nám, obyčejným smrtelníkům, rozum stát. Po více než šesti hodinách výkonu, kdy za hodinu zvládla plavání a za pět hodin 185 kilometrů na kole (ano, průměr 37 km/h) zvládla maratonskou běžeckou trať za 2:50:26. Rychlejší v běhu byli jen dva muži, ženský maratónský rekord je na úrovni 2:15:25. Druhou příčku obsadila Daniela Ryf (také jezdkyně na Felt-u), která měla z žen nejlepší cyklistický úsek. 185,07 km zvládla za úcty hodných 4:54:33.


Hlavní stránku | Zpět na Novinky